ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi

Gelmiş geçmiş en önemli ve zengin kaynak bilgidir ve bilginin daha aktif bir şekilde kullanılabilmesi için bilgi teknolojileri doğmuştur. Bilgi teknolojileri hem kişisel hayatta hem de iş hayatında büyük alana sahiptir. Teknolojinin hızla gelişmesi ve dünyanın her geçen dün daha global bir yer haline gelmesi, işletmeleri bilgi teknolojilerini kullanmaya itmektedir. Rekabet avantajını kaybetmek istemeyen ve sektörlerinde ön plana çıkmak isteyen işletmeler, bilgi teknolojilerini en iyi şekilde kullanmalıdır.ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Nedir?

ISO 20000 Belgesi, bilgi teknolojileri hizmeti sunan işletmelerin; müşterinin beklentilerine en iyi ve en hızlı şekilde yanıt verebilmeleri, performanslarını sürekli daha da iyileştirmeleri ve hizmet verirken hangi hususlara dikkat etmeleri konusunda yön gösteren bir standarttır. ISO 20000 Sertifikası, her sektördeki ve her ölçekteki işletmeleri için uygulanabilir bir standarttır.ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi’nin Faydaları Nelerdir?

  • Firmanın tüm müşterilerine hitap eder.
  • Maliyetleri minimuma indirger.
  • İşletmelere zaman tasarrufu sağlar.
  • Bilgi teknolojileri alanında verilen hizmetlerdeki risk oranlarını azaltır.
  • Bilgi teknolojileri hizmetindeki hata oranlarını düşürür.
  • İşletmenin kaynaklarını verimli kullanmasını sağlar.
  • İşletmeye bulunduğu sektörde rekabet edebilme avantajı sağlar.
  • Müşterilerin beklentilerinin doğru belirlenmesi sonucunda müşteri memnuniyetinde artış gözlenir.
  • Kamuoyunun firmaya olan güveninin artmasını sağlar.


ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Belgesi Nasıl Alınır?

ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olmak işletmelere DSR BELGELENDİRME hizmet sunacaktır. Yapılacak başvurunun ardından DSR BELGELENDİRME alanında uzman kadrosuyla işletmelere hizmet verecektir.


LİMAK

Şirket Yöneticisi
Sektör tecrübeniz, etik ilkelerden ödün vermeyen yapınız ve deneyimli kadronuzla belgelendirme süreçlerinde bize her türlü desteği sağladığınız için teşekkür eder; başarılarınızın uzun yıllar devam etmesini dileriz.

ERDEMOĞLU MERİNOS

Şirket Yöneticisi
Sizinle gerçekleşen denetim süreçlerimiz denetimlerin doğası gereği yaşanan yıpratıcılıktan uzak, aksine firmamız adına onarıcı ve yapıcı ilerlemiştir. Tüm bu süreçlerdeki desteğiniz için tekrar teşekkür etmek isteriz.

FLORENCE NIGHTINGALE

Şirket Yöneticisi
21.01.2018 tarihinde Grup Şişli Florence Nightingale hastanemizde başlatmış olduğumuz ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında gerekli iyileştirmeleri yaparak bilgi yönetim süreçlerimizin daha güvenli hale getirilmesi noktasındaki çalışmalarımızı, gerçekleştirmiş olduğunuz denetimlerle daha iyi bir noktaya taşımamızı sağladığınız için teşekkür ederiz.

TGS DIŞ TİCARET A.Ş.

B.G.Y. Sistem Temsilcisi
Şirketimizin uygulamakta olduğu Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin, ISO 27001:2013 standardına uygunluğu, gerekli düzenleme ve iyileştirmelerin takibi, personelimizin bilgilendirilmesi için gerekli özen ve hizmetlerin verilmesi, sürdürülebilirliğin sağlanması konusunda gösterdikleri hassasiyetlerinden dolayı DSR Belgelendirme ve çalışanlarına memnuniyetimizi bildirir, yardımlarınız için teşekkür ederiz.

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

Okul Yönetimi
ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üniversitemizde kurulması sürecinde öncelikle temel farkındalığın oluşturulması ardından tüm bilgi yönetim sürecini etkileyen bileşenlerin üniversitemizde oluşturulmasında DSR Belgelendirme'nin emek ve katkıları çok büyüktür. Aldığımız hizmet boyunca problemlerimize kurumumuza has çözümler üretilmesi ve bu çözümleme sürecinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi bizi ayrıca çok memnun etmiştir.