Hemen Teklif Alın

Ücretsiz bilgi alabilir, işletmenize bir sertifikalandırma teklifi talep edebilirsiniz. Dilerseniz mesai saatleri içerisinde telefondan veya whatsapp üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Mail Gönderin Tıkla Mail Gönderin


DSR Belgelendirme, ISO 27701:2019 Kişisel Veri Yönetim Sistemi TÜRKAK Akreditasyon denetiminden başarı ile geçmiş ilk belgelendirme şirketlerindendir…


ISO 27701:2019 Kişisel Veri Yönetim Sistemi Nedir?

Sertifika, kuruluşun dahili gizlilik yönetimi ISO 27701: 2019 KVYS'nin (Kişisel Veri Yönetim Sistemi) kurulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli iyileştirilmesi için gereksinimleri belirtir ve rehberlik sağlar. ISO 27701'e uyum sağlamak için kuruluşların önce ISO / IEC 27001: 2013 standardına uyması gerekir.



ISO 27701 KVYS-Kişisel Veri Yönetim Sisteminin faydaları nelerdir?

ISO 27701 KVYS (Kişisel Veri Yönetim Sistemi) standardı, riskleri azaltmayı ve veri yönetimi ve işleme ile gizlilik ve mahremiyet koruması üzerinde kontroller sağlamayı amaçlamaktadır.

- İlgili taraflar arasında şeffaflık oluşturur,

- Gerçekleştirilen iş anlaşmalarında güven oluşturur,

- Gizliliğe yönelik düzenlemelere olan uyumu kolaylaştırır,

- Kişisel Verilerin yönetilmesine güven oluşturur,

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile bir bütün olması karmaşıklığın azalmasına olanak sağlar.



ISO 27701:2019 Kişisel Veri Yönetim Sistemi(KVYS) Belgesini Kimler Almalı?

ISO/IEC 27701:2019 özel şirketler ve kamu kurumları,

Kar amacı gütmeyen kuruluşlar,

Kişisel Veri İşleyenler dahil olmak üzere her türdeki ve büyüklükteki kuruluşları kapsamaktadır.



ISO 27701:2019 Kişisel Veri Yönetim Sistemi Belgesi İçin Neden DSR Belgelendirmeyi Tercih Etmeliyim?

DSR Hem TÜRKAK hem de IAS Amerikan akreditasyonuna sahip ve kapsamı oldukça geniş sektöre yön veren belgelendirme şirketlerindendir.

Konusunda uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.



SEKTÖRÜNÜZE GÖRE HEMEN TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLAYIN

LİMAK

Şirket Yöneticisi
Sektör tecrübeniz, etik ilkelerden ödün vermeyen yapınız ve deneyimli kadronuzla belgelendirme süreçlerinde bize her türlü desteği sağladığınız için teşekkür eder; başarılarınızın uzun yıllar devam etmesini dileriz.

ERDEMOĞLU MERİNOS

Şirket Yöneticisi
Sizinle gerçekleşen denetim süreçlerimiz denetimlerin doğası gereği yaşanan yıpratıcılıktan uzak, aksine firmamız adına onarıcı ve yapıcı ilerlemiştir. Tüm bu süreçlerdeki desteğiniz için tekrar teşekkür etmek isteriz.

FLORENCE NIGHTINGALE

Şirket Yöneticisi
21.01.2018 tarihinde Grup Şişli Florence Nightingale hastanemizde başlatmış olduğumuz ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında gerekli iyileştirmeleri yaparak bilgi yönetim süreçlerimizin daha güvenli hale getirilmesi noktasındaki çalışmalarımızı, gerçekleştirmiş olduğunuz denetimlerle daha iyi bir noktaya taşımamızı sağladığınız için teşekkür ederiz.

TGS DIŞ TİCARET A.Ş.

B.G.Y. Sistem Temsilcisi
Şirketimizin uygulamakta olduğu Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin, ISO 27001:2013 standardına uygunluğu, gerekli düzenleme ve iyileştirmelerin takibi, personelimizin bilgilendirilmesi için gerekli özen ve hizmetlerin verilmesi, sürdürülebilirliğin sağlanması konusunda gösterdikleri hassasiyetlerinden dolayı DSR Belgelendirme ve çalışanlarına memnuniyetimizi bildirir, yardımlarınız için teşekkür ederiz.

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

Okul Yönetimi
ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üniversitemizde kurulması sürecinde öncelikle temel farkındalığın oluşturulması ardından tüm bilgi yönetim sürecini etkileyen bileşenlerin üniversitemizde oluşturulmasında DSR Belgelendirme'nin emek ve katkıları çok büyüktür. Aldığımız hizmet boyunca problemlerimize kurumumuza has çözümler üretilmesi ve bu çözümleme sürecinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi bizi ayrıca çok memnun etmiştir.